Останні події

 

День медсестри 2022

 

 

12 травня 2022 року з нагоди святкування Міжнародного дня медичної сестри відбулося нагородження медсестер закладу

Директор диспансеру, Олена Олексіївна Гринішина, та голова профспілки, Оксана Володимирівна Ульянич, подарували медсестрам квіти…

…грамоти…

…та цукерки.

Також свої побажання співробітницям висловив завідувач стаціонарним відділенням № 1, Микола Тимофійович Щербак.

 

ЗІ СВЯТОМ ВАС, ШАНОВНІ МЕДСЕСТРИ!

 

 


 

4 травня 2022 року в КНП ХОР ОПТД № 3 проводилося лекційне заняття на тему: «Надзвичайні ситуації воєнного стану»

Лекторка, Хархальова Людмила Іванівна, докладно проінструктувала працівників закладу про надання невідкладної допомоги постраждалим від вибухів та обстрілів.

Також Л. І. дала медпрацівникам поради щодо допомоги особам, які страждають від судом та нападів епілепсії; нагадала правила користування вогнегасниками.

 


 

Інформаційні матеріали з безпеки життєдіяльності, щодо дій у надзвичайних ситуаціях та під час війни

 

 


Україна отримала партію гуманітарної

допомоги зі США

 

13 тонн ліків для невідкладної допомоги та лікування хронічних хвороб надійшли до України із США. Серед них: численні засоби для лікування травм, ліки проти інфекційних хвороб, гіпотензивні засоби тощо. Загальна вартість допомоги, наданої Україні, складає понад 20 мільйонів доларів.

Більше подробиць на сайті МОЗ України за посиланням.

 


 

 

РОСІЯ ПОЧАЛА ВІЙНУ

 

ПРОТИ УКРАЇНИ

 

У ніч проти 24 лютого російський президент Володимир Путін заявив про спеціальну військову операцію. Таку заяву він зробив близько 5:00 за Києвом. Очільник Кремля зухвало наголосив, що не буде окуповувати Україну, але вимагає у Збройних сил України здатися. Як пише Інтерфакс-Україна, держава-агресорка атакує українські прикордонні пункти по всьому кордону. Наступ почався 24 лютого, приблизно о 5:00.

Подробиці у статті «24 каналу» за посиланням.

 

 


 

Веселих свят!

 

 


 

 


 

З Днем медпрацівника!

 

 

 


 

6 листопада 2019 року в КНП ХОР ОПТД № 3 відбулася медична нарада за підсумками роботи за 9 місяців


ДО УВАГИ!

 З метою всебічного інформування населення Харківської області про реформування системи охорони здоров’я на первинному рівні, надання первинної медичної допомоги та вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу, та забезпечення оперативного реагування на звернення громадян, повідомляємо про функціонування «гарячої лінії» за телефоном:

 (057) 705 31 52

 за наступним режимом роботи: щоденно (у робочі дні з 09.00 до 18.00, у п’ятницю до 16.45, окрім вихідних та святкових днів).


 

Лікар від Бога

 

           

Відомий в Зміївському районі лікар-фтизіатр, ветеран медичної служби, Микола Тимофійович Щербак 25 липня відсвяткував свій 70-річний ювілей. Його професійний шлях довгий та насичений працею і турботами про здоров’я людей. За роки своєї медичної практики ‒ а за плечима не одне десятиліття ‒ він зарекомендував себе справжнім професійним лікарем, відповідальним та обов’язковим.

Туберкульоз — одна із найдавніших інфекцій людства, яка досі забирає життя багатьох людей. Третя частина всіх жителів планети є носіями палички Коха, а кожну секунду виявляють новий випадок цієї небезпечної хвороби.

Ризикуючи своїм життям, Микола Щербак на протязі 40 років лікує хворих на туберкульоз, не тільки жителів Зміївського району і Харківської області, але й інших регіонів України, проводить діагностику, встановлює причини розвитку цієї недуги, дає рекомендації щодо заходів профілактики, займається реабілітаційними заходами. І саме на ньому лежить відповідальність за те, щоб масштаби поширення захворювання на туберкульоз зменшувалися.

Як ділиться сам ювіляр, мрія обрати професію лікаря була ще з дитинства. Тож, не зраджуючи самому собі, чоловік пішов за своїм покликанням по життю. У 1976 році Микола Тимофійович закінчив Харківський медичний інститут за спеціальністю «Лікувальна справа». З 1976 по 1977 рік проходив підготовку в інтернатурі на базі Харківського обласного протитуберкульозного диспансеру за спеціальністю «Фтизіатрія». І вже з 1 серпня цього ж року Микола Щербак розпочав свою лікарську діяльність як фтизіатр у Зміївському районному протитуберкульозному диспансері.

У 1982 році на декілька місяців Микола Тимофійович був переведений до Чугуївської центральної районної лікарні на посаду дільничного фтизіатра. Але вже у жовтні, він повернувся до попереднього місця роботи, і, з легкої руки головного лікаря Олексія Івановича Бєлоконєва, був призначений на посаду завідувача стаціонарним відділенням, котру він очолює і донині.

Протягом своєї праці Микола Тимофійович постійно підвищував свою кваліфікацію як лікар.  Тож, у 1986 році йому було присвоєно першу категорію лікаря-фтизіатра, а 1992 року – вищу категорію лікаря-фтизіатра. Працюючи зі складним контингентом (а це безробітні, малозабезпечені, бездомні, особи які страждають на хронічний алкоголізм та наркоманію, хворі, від яких здавалося б відвернулася доля) Микола Тимофійович добре розумів, що недостатньо спеціальних знань лікаря для досягнення перемоги над хворобою і необхідно продовжувати навчатися. Тому, незважаючи на свою величезну навантаженість, він отримав другу вищу освіту за спеціальністю «Психологія».

Як відгукуються про ювіляра колеги, за час своєї роботи Микола Тимофійович виявив себе вдумливим, сумлінним, знаючим свою справу фахівцем. Він добре володіє необхідними методами діагностики і лікування.

Неодноразово нашого ювіляра було відзначено усілякими нагородами різних рівнів. Це і Почесна грамота МОЗ України, Почесні грамоти Управління охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації, численні Почесні грамоти Зміївської райдержадміністрації і Зміївської районної ради тощо.

Микола Тимофійович є справжнім спеціалістом своєї справи. Найкращі роки життя він присвятив своїй професії і жодного разу не пожалкував про це. Не порушуючи клятву Гіпократа, цей лікар самовіддано лікує навіть безнадійних хворих, даруючи їм надію на життя. Неможливо порахувати скільки людських життів врятував Микола Щербак за більш ніж півстолітній період роботи. І, незважаючи на поважний вік, Микола Тимофійович досі пір продовжує залишатися в строю і передавати естафету до рук молодих послідовників, успішно практикувати нові методики лікування проти чуми ХХ сторіччя. Слова добрих побажань на адресу Миколи Щербака  можливо  почути від багатьох, з ким звела доля цього воістину народного лікаря!

З нагоди відзначення ювілею керівництво і трудовий колектив обласного протитуберкульозного диспансеру № 3 вітає  Миколу Тимофійовича Щербака з цим святом, бажає довгих років життя і успіхів у всіх його починаннях!

 

Профілактика та своєчасне лікування – головні кроки в боротьбі з туберкульозом (стаття в ВЗ від 23 березня 2018р.)

Епідемія туберкульозу

ОПТД №3 07.02.18 річний звіт

28 грудня Президент України підписав ключовий Закон медреформи. Це дозволить вже з 2018 року запустити перші якісні зміни у системі охорони здоров’я країни.

Цей Закон змінює модель фінансування медицини державою та нарешті дає гарантії отримання якісного медичного обслуговування для громадян.

ДАЙДЖЕСТ ЗМІН В ОХОРОНІ ЗДОРОВ’Я

 

12 травня відзначається міжнародний день медичної сестри

Відбулась святкова планерка, з нагородженням, та вітаннями.

Наші мед сестрички спритні як пташки
Весело пурхають нині свято їх
І за їх роботу ласку і турботу
Ми від усього серця вітаємо їх
Спасибі вам сестрички,
За вашу доброту!

 

 

6 травня відбулася екскурсія колектива  закладу по старовинним садибам Харківщини, були відвідані Пархомовський історико-художній  музей, Співучі тераси, садиба в Наталіївці, Шарівка та садиба в Старому Мерчику.

 

Охорона праці очима дітей

 

7 березня відбулося урочисте привітання працівниць диспансеру зі святом 8 Березня та нагородження кращих з них

Щорічно 24 березня в усьому світі проводиться Всесвітній День боротьби з туберкульозом. Цього року Всесвітній день боротьби з туберкульозом проходить під гаслом Всесвітньої організації охорони здоров’я «Разом ліквідуємо туберкульоз: нікого не залишимо без уваги»
В Зміївському районі проведено наступні заходи:
1. Залучено місцеву пресу та телебачення до розповсюдження та друкування інформаційних матеріалів, щодо відзначення Всесвітнього та Всеукраїнського дня боротьби з захворюванням на туберкульоз.
2. Проведено виступ на туберкульозну тематику на районному телебаченні та надруковано статті в місцевій газеті «Вісті Зміївщини»
3. Посилено санітарно-просвітницьку роботу в закладах первинної та вторинної ланки надання медичної допомоги населенню району, шляхом проведення бесід, лекцій, розповсюдження інформаційних листівок, з питань запобігання та виявлення захворювання на туберкульоз.
4. Проведено лекції серед учнів учбових закладів
5. Проведено лекції серед лікарів та середнього медичного персоналу загальної мережі

Plakat2_

Plakat1_